
behartigt de belangen voor 22.000 Brandweer Vrijwilligers, van het brandweervak, het vakmanschap en de beroepseer

wilt u ook adverteren op onze site? neem dan contact met ons op via: webbeheer@brandweervrijwilligers.nl
06 Februari 2012
De gemeente Staphorst wil de werkgevers van haar brandweervrijwilligers hartelijk bedanken voor hun bijdrage aan de brandveiligheid van Staphorst.
In Staphorst staan 28 mannen en vrouwen als brandweervrijwilliger voor u klaar. Wanneer er brand is of een ernstig ongeval heeft plaatsgevonden, worden de vrijwilligers van het korps meteen opgepiept. Elke vrijwilliger heeft een alarmontvanger bij zich. Wanneer er brand is of iets anders waarvoor ze moeten uitrukken, gaat de ‘pieper' af en weten ze dat ze naar de brandweerkazerne moeten komen. Vanaf dat moment is snelheid van handelen van groot belang. De brandweer hoort namelijk binnen enkele minuten na de alarmering ter plaatse te zijn. Het werk wordt in de steek gelaten en de vrijwilligers haasten zich naar de kazerne.
Zonder medewerking van het Staphorster bedrijfsleven om hun personeel of zichzelf beschikbaar te stellen voor de brandweer, is het onmogelijk om het korps overdag op sterkte te houden en de paraatheid te garanderen. Ondanks ieders maatschappelijke verantwoordelijkheid spelen deze werkgevers dus een cruciale rol voor de brandweer.
De gemeente Staphorst wil de onderstaande werkgevers daarom hartelijk bedanken voor hun bijdrage aan de brandveiligheid van Staphorst.
Terug naar het overzicht